מנכ"לית החברה - שרון שני גונן

נשואה לנועם ואמא לאלעד ורועי, חברת קיבוץ עין השופט

מרפאה בעיסוק משנת 1995 ובעלת MA בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית משנת 2005.

התחילה את דרכה המקצועית בשילוב ריפוי בעיסוק עם שיטות מתחום הרפואה משלימה, בהן התמחתה אחרי הסמכתה כמרפאה בעיסוק, בניסיון להקיף הבנה של גוף ונפש בהתנהגותם ותפקודם של אנשים.

בשנים הראשונות עבדה במסגרות ציבוריות בתחום הילדים והגריאטריה כמרפאה בעיסוק. בעבודתה שמה דגש על התייחסות לסביבתו הטבעית של האדם תוך שימוש בסוגי התערבות עיסוקיים וסנסומוטוריים, המשפיעים באופן המועיל ביותר על חייו והשתתפותו.

התמחתה בתחום "הוויסות החושי" – והקימה פרקטיקה עצמאית בתחום זה ב2002, בה יישמה מגוון של גישות התערבות סנסומוטוריות לטיפול בילדים ומבוגרים עם קשיי השתתפות שונים.

בין השנים 2004 – 2009 הקימה בשותפות עם אתי ארד את "חושים", שעסקה ביישום ולימוד שיטות לאבחון והתערבות טיפולית בבעיות "ויסות חושי" בסביבה הטבעית, בשונה מסביבת הקליניקה. העבודה ב"חושים" תרמה רבות להבנתה כי חלק משלל הקשיים המכונים "ליקויים בוויסות חושי" הם למעשה ביטויים של מצוקות וקשיים שאינם מובעים במילים.

ב2005 סיימה את לימודי התואר השני בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית, את התזה שלה עשתה בתחום הפסיכולוגיה החיובית, כשבדקה השפעות של השתתפות בקורס צלילה על חוסנם הנפשי של המשתתפים.

עם השנים, שרון גילתה שהתמחותה הייחודית בהיבטים רגשיים, סנסומוטוריים וקוגניטיביים של ההתנהגות האנושית, מספקת כלים משמעותיים לסיוע לאנשים שאינם מצליחים להסביר את מצוקותיהם במילים. שרון סייעה לתינוקות, קשישים, נפגעי נפש ועוד, וכן הדריכה צוותים טיפוליים וחינוכיים במגוון כלים שפיתחה - ביניהם: ויסות בשלושה שלבים, תכנית לבניית SELF, רמות ייצוג, שיטת המפקד להתמודדות עם חרדה, אימון חברתי של אנשים עם SCD ועוד.

ב- 2010 התקיים קורס ראשון בהדרכתה למטפלים מתחום מוגבלות שכלית התפתחותית.

ב- 2014 הוזמנה על ידי יעל ניסן, מהשירות הארצי לריפוי בעיסוק במשרד הבריאות - לפתח מודל עבודה ייחודי עבור אוכלוסיות מורכבות ולא מילוליות ועסקה בפיתוחו ובנייתו – תוך הדרכת צוותים ואנשי מקצוע במקביל לעבודתה עם מגוון אנשים בקליניקה הפרטית שלה.

בינואר 2016 הקימה את חברת PIVOT בע"מ, שעוסקת בפיתוח והפצת מודל PIVOT וכן בפיתוח ציוד וסביבה ייחודיים לאנשים עם צרכים מיוחדים, ומשמשת כמנכ"ל החברה.

 

מדריכה ראשית - ענת בר-טל 

אמא של עירד, רביד, עפרי ועומר. גרה ברעננה.

בעלת תואר ראשון בריפוי בעיסוק מטעם אוניברסיטת תל אביב משנת 1999.

לאורך שנות עבודתה עבדה עם ילדים בעלי איחורים התפתחותיים, עסקה באבחון, טיפול ובהדרכות הורים במסגרות חינוכיות, טיפוליות ציבוריות ופרטיות.

עברה הכשרות שונות בתחום הוויסות החושי ומזה כ- 7 שנים עוסקת בתחום. ענת הייתה  תלמידה של שרון שני גונן עוד מימי חושים והתפתחה והתמחתה תחת כנפיה. מוסמכת הדרכת הורים פרטנית על ידי מכון אדלר.

הצטרפה ל PIVOT ב 2016 בתור מדריכה ראשית.  

 

מדריכה ראשית - ליאן רזניק פירקה

נשואה לרמי ואמא לשחר, גרה בקיבוץ געש.

בעלת תואר .B.A.  בעבודה סוציאלית מטעם מכללת תל- חי, עשתה את ההתמחות שלה בפסיכיאטריה בביה"ח לבריאות הנפש בשער מנשה ובמרכז יום לקשיש "סב-יום" בעמק יזרעאל.

מגיעה מרקע של חינוך ועבדה לאורך השנים עם אוכלוסייה רב גילאית. בשנים האחרונות עבדה בעיקר בתחומי הגריאטריה ונוער בסיכון.

נחשפה לתחום של ויסות חושי, חושים, ו PIVOT-  מתוך היכרותה עם שרון ולמדה ממנה.

הצטרפה ל PIVOT  ב 2016 בתור מדריכה ראשית.

 

מנהלת אדמיניסטרטיבית  ועוזרת מנכ"לית - עינב לבנה

 

 

 

 

 

 

מי אנחנו